Pískovací stroj

Pískovací stroj
Podrobnosti o produktu

Pískovací stroj


Q69 tryskací stroj sestává z automatické načtení a odinstalování systému (volitelně), válečkový dopravník systém (vstupní válečkové, výstupní válečkové a vnitřní válec), tryskací komory (komorní snímek, ochrana lineární, zastřelených trhací turbíny, abrazivní dodávky zařízení), abrazivní oběhového systému (oddělovač, korečkový elevátor, šnekový dopravník), abrazivní odsavač (vlastní), systém sběru prachu a elektrická řídící systém.

201512151117460079956.png


Pokud hledáte nové Sandblasting stroj na prodej, výrobní cenu, značka, vyrobené v Číně, horké prodej, přímý prodejce a zámořské Sandblasting stroje od profesionálního výrobce, dodavatel a výrobce, prosím neváhejte a kontaktujte nás, jsme vždy ve vašem potřeby CE, upravené, profesionální, konkurenční, vysoká přesnost, nové a dobré kvality a PUHUA pískovací stroj. A Vítejte na velkoobchodních produktů s dobrou kvalitou a profesionálním designem od nás.
Hot Tags: Pískovací stroje, Čína, výrobce, dodavatel, výrobce, velkoobchod, značka, Cena, pro prodej, horké prodej, vyrobené v Číně, nové, puhua, upravený, přímý prodejce, dobrá kvalita, výrobní cenu
Dotaz

You Might Also Like